Biografie


Brady se na taneční scéně pohybuje už skoro dvě dekády. Poprvé se k DJingu rovných beatů dostal v roce 1998, kdy po více než roce hraní na soukromých večírcích a v malých klubech, absolvoval kurz v tehdy nově vzniklé škole DJingu LIVC. Po jeho skončení se stal jedním z prvních DJů LIVC bookingu a jako jeho člen pak vyhrál 2. místo v kategorii house na DJ Champu v roce 2001.

V následujících letech si postupně zahrál ve většině pražských, mnoha českých a také několika zahraničních klubech a festivalech. Na jednom podiu si zahrál mimo jiné s Underworld, DJ Shadow, Layo & Bushwacka, Paul Van Dyk, Seb Fontaine, DJ Chus, Colin Dale, Eddie Richards, Nils Hess, Justin Robertson, Budai & Vic, Asad Rizvi, Daniel Poli, Chris Pasce, Harold Heath, Rob Pearson a mnoho dalších.

Mezi jeho nejvýraznější projekty patřil Stereophonic Experience, ve kterém spolu s DJem Jeremym hráli na 4 gramofony a 2 mixy. V letech 2001 až 2004 zaznamenal výrazný úspěch v podobě vystoupení na mnoha velkých festivalech a významných klubovkách. Další projekt, producentské duo Solid Sound Cabinet, tvoří Brady společně se skladatelem Karlem Havlíčkem. Jejich tracky mohli posluchači pravidelně slýchávat na Radiu 1 a skladba Bass Elevator se dostala na kompilaci Fresh Meat tanečního časopisu Xmag. Brady také pravidelně vystupuje s různými muzikanty. Drtivou většinou se saxofonisty, ale doprovázela ho například i trubka, basová kytara, flétna, didgeridoo, bonga nebo klasické bicí.

V roce 2004 založili společně s DJs Blondem, Drahotou a Nextem denní informační portál TECHHOUSE.cz a v den spuštění tohoto serveru pak odstartovala i první party TECHHOUSE.cz NITE na houseboatu U Bukanýra. Tato velmi úspěšná noc za 11let své existence hostila více než stovku domácích i zahraničních DJs a pro tisíce housových fanoušků byl každý třetí pátek v měsíci synonymem kvalitního housu.
V roce 2015 pak Brady a Raidem představili bukanýrskému publiku zcela nový koncept – party TWIST a nepřímo tak navázali na dnes již legendární TECHHOUSE.cz NITE.

Druhá Bradyho rezidetura ve smíchovském klubu BackDoors nese název GET BACK! Zde pravidelně vystupuje se saxofonistou VD Saxmanem a společně s odlišnou hudební dramaturgií večera poodhaluje svou druhou hudební tvář - soulful a jazzy.